Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Статті

Як зберегти цінні речі в машині чи будинку на колесах
Транспортні засоби є привабливою мішенню для злодіїв, тому що для злому не потрібно багато зусиль. За допомогою правильних інструментів або швидкого розбивання вікна злодій може отримати доступ до всь..
Прихований в підлозі сейф - надійна схованка для вашого будинку
Підлогові сейфи призначені для установки в бетонну плиту підлоги будівель. При правильній установці сейфи в підлозі - надійне сховище, що забезпечуючує високий рівень захисту від злому і пожежі для вм..
Який сейф купити в квартиру?
У Києві, як і в багатьох великих містах України, повним ходом йде забудова багатоповерховими багатоквартирними будинками. Як в центрі міста, так і в передмісті, зростає кількість щасливих володарів но..
Офісний сейф, який може знадобитися вашому бізнесу
Почнемо, мабуть, з того, що не є сейфом, але теж цілком затребуване в великих кампаніях з великим об'ємом бухгалтерських документів. Це різні типи металевих шаф: архівна шафа, шафа-картотека або шафа ..
Основні типи сейфових замків
Сейфи відрізняються один від одного за рядом параметрів, серед яких можна виділити: - Конструктивні особливості: товщина металу, наявність захисних бетонних і / або жароміцних прошарків між..
Як заховати збройовий сейф в шафі
Ви вирішили купити сейф для зберігання зброї. Це - дуже важлива покупка. І ви, швидше за все, захочете поставити сейф в ідеальне місце, щоб забезпечити його безпеку. Є два варіанта. Ви можете або зали..
Як правильно вбудовувати сейф в меблі?
Слід звернути увагу на наступне: розміри сейфа повинні бути такими, щоб шафа нормально закривалася. Сейфи з зовнішніми петлями неможна впритул присувати петлевою стороною до бічної стінки шафи, о..
Як вибрати сейф для дому?
Перш ніж зважитися на покупку сейфа, варто уважно вивчити модельний ряд і звернути увагу на деякі особливості. Основні характеристики сейфів Для того щоб вибрати оптимальний сейф для особистого ко..
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності