Київ: вул. Гетьмана Павла Скоропадського (Льва Толстого), 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Статті

Поради щодо безпеки зберігання зброї. Реальний досвід із життя американців.
Гай Осер (провів понад 1500 занять із збройної самооборони) Зберігання пістолета не має особливого сенсу в цілях самооборони, оскільки зберігання визначається як надійно замкнене в сейфі, що, до ре..
Як безпечно зберігати пістолет для захисту будинку?
Якби ми говорили про зброю більшого розміру, кілька гвинтівок або довгострокове зберігання, можна було б порекомендувати купити великий збройовий сейф, який можна було б прикріпити болтами до підлоги ..
Серія HomeSafe від всесвітньо відомого бренду Chubbsafes вже у Києві
На жаль, сьогодні кількість крадіжок перебуває на жахливо високому рівні, а нестабільність, що триває, на фінансових ринках і обстановка в країні призводить до загострення загальної нестабільності. В ..
Ринок сейфів і сховищ - аналіз тенденцій
Обсяг світового ринку сейфів і сховищ у 2021 році становив 6645 млн $ США, а до 2030 року, за прогнозами, зросте вдвічі. Сейфи та сховища - це системи зберігання, які забезпечують безпеку всіх цінн..
Магазин сейфів - запрошуємо Вас приїхати, вибрати та купити сейф у центрі Києва!
Наприклад, зараз Ви можете відвідати наш магазин віртуально, а замовлення зробити через інтернет-магазин. Які сейфи можуть привернути вашу увагу на цих світлинах? Тож, запрошуємо подивитися. Сейф..
Чому хороший сейф у Києві дешево не купити?
Проблема з дешевими сейфами полягає в тому, що вони дають хибне почуття безпеки, насправді не забезпечуючи реального захисту ні від пожежі, ні від злому. Від чого залежить вартість сейфа? Будь-який ..
Збройовий сейф - вимоги для зберігання зброї громадянами України
В наш неспокійний час краще бути озброєним інформаційно, щоб добре знати свої права та обов’язки. Тож, ця стаття про наказ № 622 МВС та інструкцію, котрими варто користуватися. Гарна звичка ш..
В цілості та безпеці: погляд на старовинні сейфи
До нашої сучасної ери паролів, автоматизованої безпеки та навіть програмного забезпечення для розпізнавання осіб, як людина могла захистити свої особисті цінності? Попередники сучасних сейфів, можл..
Історія сейфів
Сейфи завжди були важливою частиною безпеки на нашому робочому місці та в наших будинках. Але що таке сейфи і з чого почалося їх використання? «Сейф» — це безпечний контейнер, що ..
Перетворити шафу на збройовий сейф - чи це безпечно?
Будь-хто, хто має вдома вогнепальну зброю, повинен переконатися, що зброя надійно захищена від несанкціонованого доступу та крадіжки. Давайте розглянемо основи, кілька порад щодо сейфів для зберігання..
Як вибрати місце, де можна сховати сейф у вашому будинку
Використання сейфа — чудовий спосіб сховати та захистити ваші цінності, але важливо робити це правильно. Отже, він у вас вже є, або ви тільки збираєтеся купити сейф, і хочете знайти потрібне міс..
Що краще механічний замок на сейфі чи електронний?
Як механічні, так і електронні замки є сучасною альтернативою традиційним сейфам із замком на ключ. Цей тип блокування може спричинити багато проблем: ключ може бути втрачений або вкрадений. Домашні с..
Вибираємо сейф для офісу – на що звернути увагу
У вас є багато важливої документації, яка ніколи не має потрапити до чужих рук? Сейф в офісі - ідеальне місце для зберігання таких документів, як договори та контракти, страхові поліси чи нотаріальні ..
Що знають про сейфи відомі письменники? 20 цитат із книг
1. "Сейфи - це як жінки. Якщо вони не відкриваються, то їх потрібно намагатися відкрити з більшою обережністю" - Джон Гришем, "Фірма". 2. "Сейфи - це як життя. Якщо ти не з..
Продаж на ремісничих ярмарках: майстерність, що приносить прибуток
Продаж на ремісничих ярмарках – чудовий спосіб привернути більше уваги до своїх виробів ручної роботи. Але, якщо ви хочете зробити це правильно і отримати максимальну віддачу від досвіду, вам зн..
Навіщо мешканцю Києва потрібно купити сейф?
Мешканці Києва, як і люди у всьому світі, зберігають у своїх будинках багато цінностей: гроші, документи, ювелірні вироби, електроніку та багато іншого. Однак, не завжди можна бути впевненим у безпеці..
Як зберегти цінні речі в машині чи будинку на колесах
Транспортні засоби є привабливою мішенню для злодіїв, тому що для злому не потрібно багато зусиль. За допомогою правильних інструментів або швидкого розбивання вікна злодій може отримати доступ до всь..
Прихований в підлозі сейф - надійна схованка для вашого будинку
Підлогові сейфи призначені для установки в бетонну плиту підлоги будівель. При правильній установці сейфи в підлозі - надійне сховище, що забезпечуючує високий рівень захисту від злому і пожежі для вм..
Який сейф купити в квартиру?
У Києві, як і в багатьох великих містах України, повним ходом йде забудова багатоповерховими багатоквартирними будинками. Як в центрі міста, так і в передмісті, зростає кількість щасливих володарів но..
Офісний сейф, який може знадобитися вашому бізнесу
Почнемо, мабуть, з того, що не є сейфом, але теж цілком затребуване в великих кампаніях з великим об'ємом бухгалтерських документів. Це різні типи металевих шаф: архівна шафа, шафа-картотека або шафа ..
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності