Київ: вул. Гетьмана Павла Скоропадського (Льва Толстого), 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Доставка сейфів і металевих виробів по Києву і Україні

Дякуємо за інтерес до продукції нашого інтернет-магазину safeluka.com.ua

Ми здійснюємо доставку продукції Києвом та Україною власною службою доставки та за допомогою перевізника НОВА ПОШТА. Також доступний самовивіз певних замовлень із нашого роздрібного магазину у Києві.

Деякі товари ми доставляємо безкоштовно. Точну інформацію про вартість та термін доставки за конкретним товаром, який ви хочете купити в магазині safeluka.com.ua, вам надасть менеджер магазину після оформлення замовлення або по будь-якому зручному для вас каналу комунікації (e-mail, чат на сайті, телефон, viber).

Доставка по Києву нашою службою доставки не передбачає встановлення, збирання та інструктаж по роботі з сейфом. Усі питання ви можете попередньо погодити з нашим менеджером.

Доставка металевих меблів (шаф, картотек та ін.) здійснюється тільки за рахунок покупця. При цьому вартість товару не має на увазі його збирання, якщо продукт поставляється виробником у розібраному вигляді.

Для всіх замовлень, розміщених на нашому сайті, оплата може бути здійснена готівкою за фактом доставки*, банківським переказом, за безготівковим розрахунком або в будь-якому нашому магазині.

*При способі оплати товару післяплатою з доставкою НОВА ПОШТА, у разі, якщо покупець знаходиться не в Києві, діють такі правила:

1) Цей спосіб оплати поширюється не на всі моделі каталогу.

Замовлення на суму до 2000 грн надсилаються лише за повною передоплатою. Вартість доставки оплачує замовник.

Замовлення на суму понад 2000 грн надсилаються після перерахування замовником передоплати, що дорівнює вартості відправки товару до відділення НОВА ПОШТА замовника та назад.

При отриманні товару у своєму відділенні НОВА ПОШТА замовник доплачує частину суми замовлення, що залишилася. (Наприклад, сума замовлення 3000 грн. Вартість доставки до відділення замовника 150 грн. У цьому випадку сума передоплати складе 300 грн. Сума доплати після отримання – 2700 грн)

При відмові товару без об'єктивних причин, сума передоплати замовнику не повертається.

2) Вартість зворотного відправлення грошей оплачує замовник.

Подробиці уточнюйте у менеджерів.

Обмін товару чи грошове відшкодування

Ви можете відмовитись від поставленого нами товару у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що Ви замовляли.

Товар може бути повернутий протягом 14 днів із дня доставки. Товар повинен бути повернутий у своїй оригінальній упаковці з документами, що його супроводжують. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

Якщо у Вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності