Офісний сейф, який може знадобитися вашому бізнесу

Почнемо, мабуть, з того, що не є сейфом, але теж цілком затребуване в великих кампаніях з великим об'ємом бухгалтерських документів. Це різні типи металевих шаф: архівна шафа, шафа-картотека або шафа сейфового типу з посиленою конструкцією. Переваги використання в офісі шаф з металу, а не з дерева, пов'язані зі зручністю і більшою довговічністю їх експлуатації. Металеві меблі витримують більше циклів збирання-розбирання при необхідності їх переміщення, що може бути корисним у випадку, наприклад, зміни місця оренди офісу.

Меблевий сейф

Є дуже умовний розподіл на меблеві сейфи і офісні сейфи в залежності від їх розмірів. Купити маленький сейф можна для розміщення на меблевій полиці (звідси і назва), в шафі готельного номера або в тумбі біля робочого столу керівника. В такому сейфі можна розмістити цінні речі невеликого розміру: печатки, гроші, пістолет, коштовності і т.п.

Сейфи, які можуть вміщати в собі вертикально кілька папок для бухгалтерії типу Корона, внутрішнє касове (трейзер) відділення, що закривається на ключ, і висотою від 60 см, можна називати офісними. При виборі офісного сейфа важливо розуміти цінність вмісту в вашому сейфі і рівень захисту, який може цей сейф забезпечити. Якість захисту складається з: конструктивних особливостей сейфа, товщини металу стінок і двері, якості сейфових замків і ригельної системи замикання. Як правило, дешевий сейф - це стінки зі сталі товщиною 1,5-2 мм і посередній замок китайського виробництва. Ця продукція сьогодні дуже затребувана, оскільки багато покупців вибирають сейф, виходячи тільки з цінової категорії. Але, потрібно віддавати собі звіт в тому, що надійність не може коштувати дешево, і враховувати ризики зберігання цінностей у недорогому сейфі.

Тому рекомендуємо при виборі офісного сейфа звертати увагу на сейфи з товщиною стінок від 3-4 мм, посиленими дверима 8-10 мм і якісними замками німецького виробництва.

Депозитний сейф (або сейф нічного зберігання)

Такий сейф призначений для зберігання депозитів готівкою або важливих документів протягом обмеженого періоду часу. Ці сейфи захищають від крадіжок, але не від пожежі. Кампанії, які володіють депозитними сейфом, будуть періодично переносити вміст свого сейфа в банк або інше безпечне місце. Сейфи з отворами для швидкого щоденного внесення депозитів ідеально підходять для ресторанів або торгових точок.

Сейф із захистом від злому

Зломостійкі сейфи обов'язково має сертифікацію по класу зломостійкості та забезпечує схоронність вмісту протягом певного часу (відповідно до класифікації: від півгодини (Н0) і більше). Обов'язковою є наявність ригельної системи замикання, спеціальних міцних замків сейфового типу і можливості анкерного кріплення до стіни та / або підлоги. Банки і фінансові організації зобов'язані використовувати у своїй роботі сейфи з такими характеристиками зломостійкості, які прописані в спеціальних таблицях національних стандартів України.

Охоронна і пожежна безпека сейфа

Вогнетривкий сейф сконструйований таким чином, що простір між його подвійними стінками заповнено спеціальними матеріалами, що забезпечують протипожежний захист вмісту. Як правило, це піно або газобетони, негорючі пористі матеріали з низькою теплопровідністю. Дверцята сейфу оздоблює спеціальний шар, який при підвищенні температури розширюється і здійснює додаткову герметизацію.

Вогнестійкість сейфа на підставі випробувань також підлягає класифікації, згідно з якою даний сейф здатний протистояти певній температурі протягом відповідної кількості хвилин, і при цьому його вміст не буде пошкоджено. Так, наприклад, параметри 30Б, 60Р, 120Р говорять про те, що паперовий вміст сейфа збережеться при пожежі протягом 30, 60 або 120 хвилин відповідно.

Однак, для бізнесу краще використовувати сейфи з комбінований захистом і від злому, і від вогню. Товщина металу в подвійних стінках корпусу таких сейфів не менше 4 мм, двері - не менше 8 мм, а простір між сталевими листами стінок посилено арматурою (в сейфах від 3 класу зломостійкості). В каталозі сейфів Лука такими властивостями володіють сейфи серії БНС, підтвердженими відповідними сертифікатами.

Окремо варто згадати вбудовані сейфи, які в своїх типових модифікаціях підходять для використання в приватних будинках, але не дуже підходять для банків і офісів. Як правило, подібні сейфи крім того, що вбудовані в стіну, ще й замасковані і приховані від сторонніх очей предметами інтер'єру. У разі банку облаштовується спеціальне приміщення, сховище, яке відповідає відповідним параметрам безпеки, на вхід в яке встановлюються спеціальні сейфові двері. Подібні замовлення завжди унікальні, і прораховуються фахівцями компанії "Лука Сейфи" в індивідуальному порядку.

Сподіваємося, тепер вам буде набагато простіше купити офісний сейф, який відповідає потребам вашого бізнесу, в нашому магазині.