Поштові скриньки для під'їздів і приватних будинків

В умовах масової забудови міста та приміських районів виникає потреба купити багатосекційні металеві поштові скриньки в під'їзд або вуличну поштову скриньку для приватного будинку або офісу. Українські виробники пропонують великий вибір поштових скриньок різного дизайну і кількості секцій.
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Практик Про (Україна)

Поштова скринька Практик PB-4

rating

780 грн

Поштова скринька Практик PB-4 на 4 відділення пропонується для установки в під'їздах багатоквартирних житлових будинків для прийому і тимчасового зберігання кореспонденції.

Практик Про (Україна)

Поштова скринька Практик PB-5

rating

906 грн

Поштова скринька Практик PB-5 на 5 відділень пропонується для установки в під'їздах багатоквартирних житлових будинків для прийому і тимчасового зберігання кореспонденції.

Практик Про (Україна)

Поштова скринька Практик PB-6

rating

1086 грн

Поштова скринька Практик PB-6 на 6 відділень пропонується для установки в під'їздах багатоквартирних житлових будинків для прийому і тимчасового зберігання кореспонденції.

Новинка

Практик Про (Україна)

Поштова скринька Практик PB-8

rating

1494 грн

Поштова скринька Практик PB-8 на 8 відділень пропонується для установки в під'їздах багатоквартирних житлових будинків для прийому і тимчасового зберігання кореспонденції.

Новинка

УХЛ-МАШ (Україна)

Поштова скринька ЯПВ-3

rating

849 грн

Поштова скринька ЯПВ-3 пропонується для установки в приватному секторі або в офісах для прийому і тимчасового зберігання кореспонденції.

Новинка

УХЛ-МАШ (Україна)

Поштова скринька ЯПВ-4

rating

570 грн

Поштовий ящик ЯПВ-4 призначений для зберігання доставленої кореспонденції в під'їзді житлових будинків та офісів.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-01

rating

300 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-01 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-02

rating

396 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-02 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-03

rating

360 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-03 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-04

rating

396 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-04 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-05

rating

336 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-05 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-06

rating

378 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-06 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Новинка

Ferocon (Україна)

Скринька поштова Ferocon РВ-07

rating

186 грн

Поштова скринька Ferocon РВ-07 призначена для прийому кореспонденції в приватному будинку або організації. Завдяки конструкції і матеріалам ці поштові скриньки забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах. Оснащені поштовим замком.

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Ящики для тимчасового зберігання пошти

В цьому розділі сайту Ви можете задовольнити виниклу потребу купити багатосекційні металеві поштові скриньки в під'їзд або вуличну поштову скриньку для приватного будинку або офісу. Українські виробники пропонують великий вибір поштових скриньок різного дизайну і кількості секцій.

Ви можете вибрати поштові скриньки для багатоквартирних будинків, що складаються з 4,5,6 або 8 секцій. Ящики для пошти виконані в сучасному стилі, їх зручно встановлювати і експлуатувати. Конструкція поштової скриньки дозволяє легко провести заміну або ремонт окремої дверцяти в разі потреби. Товщина стали, з якої виготовлені корпус і дверцята ящика, становить 0,8 мм.

Зовнішні ящики для тимчасового зберігання кореспонденції Ferrocon укомплектовані поштовими замками. Забезпечують максимальний захист і довговічність в несприятливих погодних умовах.