Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Металеві шафи для тимчасового зберігання одягу та особистих речей

Локер - це металева шафа, призначена для зберігання одягу або спецодягу та інших особистих предметів і речей. Використовується така шафа для роздягалень в виробничих, спортивних та інших приміщеннях, а також для організації камер зберігання.
Шафа одягова для роздягальні ШОМ 300/1-2

Зовнішні розміри (ВхШхГ): 300x1800x500mm

Вага: 18 кг

2 460 грн.
2 253 грн.
Шафа одягова для роздягальні Практик LS-21

Зовнішні розміри (ВхШхГ): 575x1830x500mm

Вага: 29 кг

3 900 грн.
5 100 грн.

Які шафи металеві для зберігання одягу можна купити в Україні?

Сфера застосування збірних шаф з металу різноманітна. По-перше, це всі виробничі та обслуговуючі компанії та організації, співробітники яких в робочий час носять уніформу, переодягаючись зі свого повсякденного одягу. Лікарі, медперсонал і співробітники салонів, виробничники і співробітники служб сервісу, доставки, ремонту, клінінгу, а також багато інших фахівців. По-друге, це численні відвідувачі фітнес-центрів, басейнів, тренажерних залів і спортивних клубів, які активно використовують металеві шафи для роздягалень. Сюди ж можна віднести різні навчальні заклади, школярі і студенти в яких поміщають свій змінний одяг на час занять в металеві шафи. Саме тому представників вищезгаданих компаній, салонів, центрів і установ цікавлять питання: де купити шафи металеві в Україні, яка їхня ціна і на що звертати увагу при виборі.

металеві шафи для перевдяганняВ інтернет-магазині «Лука Сейфи» представлені металеві шафи для роздягалень від виробників: УХЛ-МАШ і Практик. В цілому, всі шафи мають універсальні параметри (збірна конструкція, можливість з'єднувати шафи в секції, вентиляційні отвори на дверцятах, полки та утримувач для вішалки всередині), але відрізняються в деталях (замок на двері, якість і колір покриття, товщина металу). Ці відмінності найчастіше і впливають на формування ціни виробу.

Якщо вас цікавить довговічність використання і надійність зберігання речей в металевій шафі, то не рекомендуємо вибирати найдешевші моделі. В іншому випадку проблеми в експлуатації металевих меблів можуть негативно позначитися на іміджі вашої організації. Ми вже подбали про те, щоб запропонувати вам купити шафи металеві від перевірених виробників з гарантією якості відповідно стандартам.

Перш за все, якість і довговічність використання продукції забезпечують міцність сталевих листів і надійність фурнітури. Металева шафа для одягу повинна бути міцною, а дверцята легко відкриватися і закриватися, не видаючи при цьому скрипучі звуки. Незважаючи на те, що всі адміністрації попереджають про небажаність зберігання особливо цінних речей в шафці для переодягання, проте, забезпечити збереження особистого майна повинен якісний і надійний замок. У приміщеннях з підвищеною вологістю рекомендуємо встановлювати шафи, метал в яких захищений від корозії, а поверхня має полімерно-порошкове покриття.

Металеві шафи УХЛ-МАШ виробляються в Україні, тому можуть мати комплектацію, відмінну від базової, яка представлена ​​за основу в нашому інтернет-магазині. Ви можете звернутися до менеджера для індивідуального прорахунку ціни на виріб з: замком за вибором (ключовий, навісний, електронний або кодовий), додатковою полицею або відкидною лавкою. У запропонованому на сайті варіанті виконання кожна секція шафи укомплектована циліндричним замком ЕUROLOCKS, поличкою, скобою для вішалок і гачком. Двері оснащені замками з флажковой системою замикання.

Ще один важливий момент, що стосується металевих шаф, це вид, в якому шафа поставляється. Він може бути зібраним і повністю готовим до експлуатації з моменту доставки, або в розібраному вигляді. Останній варіант зручний і економічний у транспортуванні, однак вимагає якісної збірки і установки.

В кінцевому підсумку, вам залишається визначитися з кількістю секцій і їх шириною, оптимальних для вашого приміщення. Для прискорення процесу вибору і покупки металевих шаф рекомендуємо звернутися за консультацією до менеджера магазина «Лука Сейфи»

Читати повністюЗгорнути

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності