Можливі варіанти оплати товарів в магазині Safeluka

Приймається оплата за товар за безготівковим розрахунком, за готівковий розрахунок, а також, оплата онлайн і в магазині "Лука Сейфи" (Київ, вул. Льва Толстого, 16) будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку.

Порядок взаєморозрахунків наступний.

1. Для юридичних осіб:

При оформленні замовлення, будь ласка, надайте всі необхідні дані для виписки рахунку-фактури та документів для відвантаження на е-mail: info@safeluka.com.ua.

Рахунок-фактура може бути виставлена ​​як від ТОВ, так і від ФОП. Зверніть увагу на термін дії рахунку. За його закінчення замовлений товар знімається з резерву. Тому, якщо Ви хочете оплатити прострочену рахунок-фактуру, уточніть у менеджера наявність товару на складі.

Всі необхідні документи (оригінал рахунку і видаткові накладні) будуть доставлені Вам разом із замовленням нашим кур'єром (по Києву) або службою доставки "Нова Пошта" (по Україні). Також Ви можете забрати товар самостійно з магазину "Лука Сейфи" по вул.Л.Толстого, 16.

Товар доставляється відповідно до попередньої домовленості з Замовником.

2. Для фізичних осіб:

Ви можете купити сейф або іншу продукцію з асортименту безпосередньо в нашому магазині за адресою Київ, вул.Л.Толстого, 16.

Ви можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву нашим кур'єром, самовивозом з магазину або з доставкою службою "Нова Пошта".

Після прийому замовлення наші менеджери узгодять з Вами зручні Вам умови оплати і доставки.

Оплату товару Ви можете здійснити готівкою кур'єру або в магазині, банківською картою або післяплатою * при отриманні товару у відділенні "Нової Пошти". Для оплати банківською картою Вам будуть вислані необхідні реквізити.

Гарантійний талон і товарний чек Ви отримуєте разом з товаром.

* Примітка. При варианті розрахунку післяплатою вартість зворотної відправки грошей оплачує замовник. Відправлення здійснюється тільки компанією «Нова пошта». Крім того, даний спосіб оплати поширюється не на всі моделі каталогу. Відвантаження деяких товарів може здійснюватися тільки після внесення передоплати. Подробиці уточнюйте у менеджерів магазину.

Повернення товару або його вартості.

Повернення товару, обмін, гарантійні зобов'язання здійснюються відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" при дотриманні вимог та термінів, які в законі вказані. Для цього звертайтеся, будь ласка, в магазин, в якому була зроблена покупка.