Сейфи, що вбудовуються в стіну або в підлогу

Кращим рішенням при будівництві нового будинку буде заздалегідь передбачити місце для вбудованого сейфа. Але, якщо будинок вже побудований, а потреба купити сейф виникла, наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант.

 
Показано з 1 по 18 із 60 (4 сторінок)

Україна

Міні-сейф схованка на 2 розетки

rating

1536 грн

Міні-сейф схованка на 2 розетки для дрібних цінностей, замаскований під побутові електророзетки. Монтується в стіну. Дуже популярний в якості маленької схованки в будинку.

Україна

Міні-сейф схованка на 3 розетки

rating

2073 грн

Міні-сейф схованка на 3 розетки Міні-сейф для дрібних цінностей, замаскований під побутові електророзетки. Монтується в стіну. Дуже популярний в якості маленького схованки в будинку.

Україна

Міні-сейф схованка розетка

rating

1020 грн

Тайник для дрібних цінностей, замаскований під побутову електророзетку. Монтується в стіну.

Лука (Україна)

Сейф в стіну зі схованкою ЛУКА РВ3173

rating

26913 грн

Надійний вбудований зламостійкий сейф ЛУКА РВ3173 в стіну з додатковими внутрішніми відсіками (схованками). Дозволяє надійно зберігати цінності, документи і зброю невеликих розмірів.

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON W.2015.К

rating

3960 грн

Сейф вбудований GRIFFON W.2015.К, з ключовим замком. Вбудовувані сейфи серії W - Wall кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 10 мм.

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON W.2319.Е

rating

10350 грн

Вбудований в стіну зломостійкий сейф GRIFFON W.2319.Е з електронно-кодовим замком сертифікований в Європейській лабораторії ECB-S і має сертифікат класу S2 за стандартом EN 14450.

Griffon (Україна)

Сейф вбудований Griffon WB.3425.C

rating

12990 грн

Сейф вбудовується в стіну GRIFFON WB.3425.C з механічним кодовим замком. Вбудовувані сейфи серії WB кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 10 мм.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф вбудований Griffon WB.3425.E

rating

16890 грн

Сейф вбудовується в стіну GRIFFON WB.3425.E з електронним кодовим замком. Вбудовувані сейфи серії WB кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 10 мм.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON WB.3436.C

rating

14550 грн

Сейф вбудовується в стіну GRIFFON WB.3436.C з механічним кодовим замком. Вбудовувані сейфи серії WB кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 10 мм.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON WB.3436.E

rating

17970 грн

Сейф вбудовується в стіну GRIFFON WB.3436.E з електронним кодовим замком. Вбудовувані сейфи серії WB кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 10 мм.

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON WL.3228.E

rating

7440 грн

Сейф вбудований GRIFFON WL.3228.E з електронним кодовим замком. Вбудовувані сейфи серії WL - Wall Light кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 8 мм. Сейф оснащений двома надійними активними ригелями, ключовим сувальдним замком або електронним кодовим замком. Ще одна зручна функція представленої моделі - внутрішня знімна поличка, горизонтально розділяє сейф на два відділи. Вбудовувані сейфи від ТМ Griffon підходять як для офісних, так і приватних приміщень.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON WL.3228.K

rating

3780 грн

Сейф вбудований GRIFFON WL.3228.K в стіну з ключовим сувальдним замком. Вбудовувані сейфи серії WL - Wall Light кріпляться в стіну за допомогою спеціальної арматури, а загальна товщина їх двері прирівнюється до 8 мм. Сейф оснащений двома надійними активними ригелями, ключовим сувальдним замком або електронним кодовим замком. Ще одна зручна функція представленої моделі - внутрішня знімна поличка, горизонтально розділяє сейф на два відділи. Вбудовувані сейфи від ТМ Griffon підходять як для офісних, так і приватних приміщень.

Griffon (Україна)

Сейф вбудований GRIFFON WL.5028.E

rating

9600 грн

Сейф, що вбудовується в стіну GRIFFON WL.5028.E з електронно-кодовим замком. Призначений для зберігання документів і цінностей в будинку.

Stark (Італія)

Сейф вбудований STARK 251PTK

rating

7227 грн

Сейф, що вбудовується в стіну, STARK 251PTK з електронним кодовим замком виробництва Італії.

Stark (Італія)

Сейф вбудований STARK 285NPTK

rating

8541 грн

Сейф, що вбудовується в стіну, STARK 285NPTK з механічним кодовим замком виробництва Італії.

Tecnomax (Італія)

Сейф вбудований Technomax EK/4

rating

9648 грн

Надійний стінний сейф Technomax EK/4, високої якості. Двері з легованої сталі товщиною 10 мм, корпус зі сталі товщиною 2 мм. Ця модель сейфа передбачає блокування циліндра. Короткий ключ і можливість легко замінити циліндр в тому випадку, якщо Ви бажаєте уніфікувати замок сейфа з іншими своїми замками.

Tecnomax (Італія)

Сейф вбудований Technomax GC/4L

rating

11295 грн

Сейф вбудований Technomax GC/4L - надійний зломостійкий стінний сейф італійського виробництва з механічним кодовим замком.

Tecnomax (Італія)

Сейф вбудований Technomax GC/5L

rating

12225 грн

Сейф вбудований Technomax GC/5L - надійний зломостійкий стінний сейф італійського виробництва з механічним кодовим замком.

Показано з 1 по 18 із 60 (4 сторінок)

Каталог вбудовуваних сейфів для дому

Побутове сейфове обладнання представлено великою різноманітністю моделей, які розрізняються за габаритами, способу монтажу, зломостійкости та за іншими характеристиками. Пропонуємо вашій увазі сейфи, що вбудовуються, для будинку - конструкції, які здобули широку популярність завдяки своїй ергономічності і надійності.

Особливістю виробу є його монтаж: сейф вбудовують в стіну або в підлогу. Непомітність - дуже корисна властивість, якщо ви хочете приховати сейф від сторонніх очей або в приміщенні недостатньо вільного простору для установки звичайної моделі. Деякі люди купують такі сейфи для дому як доповнення до интерьерного або меблевого сейфу, який знаходиться на видному місці. Це раціональне рішення з точки зору безпеки. Якщо в будинок проникнуть зловмисники, вони в першу чергу помітять і спробують розкрити звичайний сейф. Про наявність додаткової схованки, де зберігається все найцінніше, злочинці можуть навіть не здогадатися! Дверцята сейфу, який вбудований в стіну або в підлогу, легко заховати за меблями, картиною або килимом.

Установка вбудованого сейфа для будинку

Місце для облаштування схованки краще передбачити заздалегідь при будівництві дому або при проведенні ремонту в приміщенні. Для установки конструкції потрібна ніша, яка на 10-15 сантиметрів більше самого сейфа. Цей простір необхіден для створення армування, яке захистить від злому через стіну. Надійне армування - обов'язкова умова для безпеки зберігання. Стінки вбудовуваних сейфів виготовлені з тонколистової сталі і потребують додаткового захисту.

Вбудовувані сейфи для дому випускаються різних розмірів. Якщо з технічних причин немає можливості встановити повнорозмірну модель, варто вбудувати міні-тайник. Його можна замаскувати під звичайну розетку!

Також, зверніть увагу на сейфи тм Technomax виробництва Італії. Це один з найнадійніших видів вбудовуваних сейфів. Компанія "Лука Сейфи" вже друге десятиліття поставляє ці сейфи європейської якості на український ринок. Асортимент сейфів в стіну Technomax задовольнить будь-якого покупця, так як пропонує великий вибір розмірів, сейфи з різними типами замків (ключ, мехніческій або електронний кодовий), а також цілком обґрунтовану прийнятну ціну сейфа. Купити сейф Technomax можна як в київському магазині за адресою ул.Л.Толстого, 16, так і, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині safeluka.com.ua з доставкою.

Мабуть єдиним недоліком при виборі з моделей серійних вбудовуваних сейфів може бути розмір, який не підходить Вам. У цій ситуації фахівці компанії "Лука Сейфи" можуть спроектувати і виготовити сейф на замовлення, який буде враховувати всі нюанси розміщення та побажання замовника. Для цього потрібно просто написати нам лист, і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.