Тайвань

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 LED

rating

648 грн

Детектор валют PRO 12 дозволяє перевірити в УФ-світлі банкноти і різні документи: загальногромадянські і закордонного паспорта, документи на автомобілі, страхові поліси, сертифікати та інше. Підроб..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 16 LPM LED

rating

1296 грн

Детектор валют PRO 16 LPM LED з ультрафіолетовою детекцією професійного типу відрізняється надійністю і точністю. Його основна перевага - багатофункціональність в поєднанні з невеликим розміром і дост..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 7 LED

rating

490 грн

Детектор валют PRO 7 LED призначений для перевірки банкнот будь-якої країни світу, а також захищених документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полі..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-12 LPM LED

rating

932 грн

Детектор валют PRO 12 LPM LED призначений для перевірки банкнот будь-якої країни світу, а також захищених документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових..

Новинка

Тайвань

Детектор валют портативний PRO 4P LED

rating

213 грн

Портативний детектор PRO 4P LED для оперативної перевірки всього спектра документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, та ін. Вбудовані UV-..

Новинка

Тайвань

Лічильник банкнот Bcash V40

rating

1899 грн

Рахункова машинка Bcash V40 - легкий, компактний помічник, який можна взяти з собою, що дуже зручно в дорозі. Працює від 4-х АА батарейок і рахує будь-які банкноти: Гривні, Євро, Долари, Рублі і будь-..

Тайвань

Лічильник банкнот PRO 40U NEO

rating

3000 грн

Лічильники банкнот серії PRO 40 U стали справжнім проривом на ринку банківського обладнання. Стабільний перерахунок банкнот різного стану, наявність основних функцій, тиха робота і при цьому найдоступ..

Новинка

Тайвань

Портативний бокс з електронним замком TS 0006

rating

2202 грн

На жаль, цього товару зараз немає в наявності і до замовлення він не доступний. Портативний жароміцний бокс TS 0006 з подвійними стінками призначений для зберігання дрібних цінностей, грошей, ключі..

Тайвань

Портативний лічильник банкнот PRO 15

rating

2053 грн

Компактні розміри і автономне живлення роблять PRO 15 унікальним лічильником банкнот, який можна використовувати в різних умовах. Простий і зручний в управлінні. Натисканням всього двох клавіш здій..

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 150 CL

rating

15650 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 150 CL є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 150 CL - це незамінний помічник в операційних кас..

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 87U

rating

7357 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87U є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87U - це незамінний помічник в операційних касах бан..

Новинка

Тайвань

Ультрафіолетовий міні детектор PRO 4P

rating

213 грн

Компактний детектор банкнот PRO 4P. Перевірка: У білому світі, Ультрафіолетова. Компактні розміри і автономне живлення, дозволяють носити PRO 4P з собою. Ці якості роблять його незамінним повсякденним..

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)