Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Захисні зламостійкі двері та сейфові сховища

Захисні зламостійкі двері призначені для установки в банківських сховищах і спеціальних приміщеннях з вимогами підвищеної безпеки, а також в приміщеннях для VIP-персон. Двері банківські (або двері сховищ) виготовлені і сертифіковані згідно ДСТУ 4012-1: 2005, мають ригеля багатостороннього замикання, що приводяться в рух штурвалом. Подібно сертифікованим по ДСТУ банківським сейфам двері сховищ також діляться на класи.

Сейфовая кімната або кімната-сховище є частиною приміщення, яке спеціально укріплено і призначене забезпечити безпеку мешканців будинку, а також для  збереження цінних речей. Такі кімнати спочатку закладаються в проект будівництва будинку. Однак, існує можливість створення такого приміщення вже в готовому побудованому будинку.

Крім стихійних лих, які не характерні для нашої країни, існують і інші загрози для життя і здоров'я: війни, мародерство, магнітні і радіоактивні випромінювання, техногенні катастрофи тощо

У мирний же час така кімната-сховище може бути цілком використана як сейфовая кімната для зберігання особливо цінних речей, зброї. Крім того, у заможних людей завжди є ризик піддатися пограбуванню. В цьому випадку можна сховатися в безпечній кімнаті до прибуття правоохоронних органів.

Виробництво "Лука Сейфи" пропонує розробку і виготовлення захисних дверей для банківських і інших типів сховищ, а також постачання під ключ сейфових кімнат європейського виробництва. Для отримання докладної консультації, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності