Захисні зламостійкі двері та сейфові сховища

Захисні зламостійкі двері призначені для установки в банківських сховищах і спеціальних приміщеннях з вимогами підвищеної безпеки, а також в приміщеннях для VIP-персон. Двері банківські (або двері сховищ) виготовлені і сертифіковані згідно ДСТУ 4012-1: 2005, мають ригеля багатостороннього замикання, що приводяться в рух штурвалом. Подібно сертифікованим по ДСТУ банківським сейфам двері сховищ також діляться на класи.

Сейфовая кімната або кімната-сховище є частиною приміщення, яке спеціально укріплено і призначене забезпечити безпеку мешканців будинку, а також для  збереження цінних речей. Такі кімнати спочатку закладаються в проект будівництва будинку. Однак, існує можливість створення такого приміщення вже в готовому побудованому будинку.

Крім стихійних лих, які не характерні для нашої країни, існують і інші загрози для життя і здоров'я: війни, мародерство, магнітні і радіоактивні випромінювання, техногенні катастрофи тощо

У мирний же час така кімната-сховище може бути цілком використана як сейфовая кімната для зберігання особливо цінних речей, зброї. Крім того, у заможних людей завжди є ризик піддатися пограбуванню. В цьому випадку можна сховатися в безпечній кімнаті до прибуття правоохоронних органів.

Виробництво "Лука Сейфи" пропонує розробку і виготовлення захисних дверей для банківських і інших типів сховищ, а також постачання під ключ сейфових кімнат європейського виробництва. Для отримання докладної консультації, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Під замовлення
Новинка

Fichet-Bauche (Франція)

Модульне сховище ModuleGuard

rating

0 грн

Модульне сховище ModuleGuard не тільки пропонує сертифіковану захист від злому (сертифікований ECB • S) для класів II - IV, але також забезпечує стійкість до застосування механічних інструментів, таких як дрилі і кувалди, а також, протистоїть ще більш складному тепловому і електричному обладнанню - киснево -ацетіленовой пальнику.

Під замовлення
Новинка

Лука (Україна)

Двері для сховищ ЛУКА ДБ-2

rating

45000 грн

Двері 2-го класу опору для банківських сховищ, безпечних або сейфових кімнат. Конструкція дверей з ригельною системою багатобічного замикання, що приводиться до руху штурвалом, відповідає 2 класу опору за ДСТУ EN 1143-1:2014. Захистні зломостікі двері призначені для встановлення в банківських та спеціальних приміщеннях з вимогами підвищеної безпеки та в приміщеннях для VIP персон.

Під замовлення
Новинка

Лука (Україна)

Двері для сховищ ЛУКА ДБ-5

rating

58000 грн

Двері зломостійкі 5 класу опору призначені для сейфових кімнат, банківських сховищ. Конструкція дверей відповідає 5 класу опору за ДСТУ EN 1143-1. Багатобічна ригельна система замикання призводиться до руху потужною ручкою-штурвалом та блокується замковим механізмом. Зломостійкі захисні двері встановлюються передусім в приміщеннях, де існують вимоги до підвищеної безпеки, тобто в банківських сховищах, приміщеннях для VIP персон або безпечних кімнатах-сховищах (так звані SafeRoom).

Під замовлення
Новинка

Fichet-Bauche (Франція)

Модульне сховище CITADEM

rating

0 грн

Citadem являє собою конструкцію з сертифікованих модульних панелей та дверей, які можуть бути використані для будівництва сховища або укріплення кімнат вже у побудованих приміщеннях.

Під замовлення
Новинка

Fichet-Bauche (Франція)

Модульне сховище OPTEMA

rating

0 грн

Optema - модельний ряд панелей для сейфових кімнат (сховищ) та дверей, які можуть бути використані для побудови модульних сховищ в існуючій будівлі. Панелі та двері виготовляються різної товщини для забезпечення різних рівнів безпеки. Кожні двері сховища Optema прпризначені для конкретної товщини стін сховища. Двері можуть бути оснащені сигналізацією, яка визначає вид теплових та сейсмічних коливань, які викликані спробою злому.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)