Захисні зламостійкі двері та сейфові сховища

Захисні зламостійкі двері призначені для установки в банківських сховищах і спеціальних приміщеннях з вимогами підвищеної безпеки, а також в приміщеннях для VIP-персон. Двері банківські (або двері сховищ) виготовлені і сертифіковані згідно ДСТУ 4012-1: 2005, мають ригеля багатостороннього замикання, що приводяться в рух штурвалом. Подібно сертифікованим по ДСТУ банківським сейфам двері сховищ також діляться на класи.

Сейфовая кімната або кімната-сховище є частиною приміщення, яке спеціально укріплено і призначене забезпечити безпеку мешканців будинку, а також для  збереження цінних речей. Такі кімнати спочатку закладаються в проект будівництва будинку. Однак, існує можливість створення такого приміщення вже в готовому побудованому будинку.

Крім стихійних лих, які не характерні для нашої країни, існують і інші загрози для життя і здоров'я: війни, мародерство, магнітні і радіоактивні випромінювання, техногенні катастрофи тощо

У мирний же час така кімната-сховище може бути цілком використана як сейфовая кімната для зберігання особливо цінних речей, зброї. Крім того, у заможних людей завжди є ризик піддатися пограбуванню. В цьому випадку можна сховатися в безпечній кімнаті до прибуття правоохоронних органів.

Виробництво "Лука Сейфи" пропонує розробку і виготовлення захисних дверей для банківських і інших типів сховищ, а також постачання під ключ сейфових кімнат європейського виробництва. Для отримання докладної консультації, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Новинка

Лука (Україна)

Двері для сховищ ЛУКА ДБ-2

rating

45000 грн

Двері 2-го класу опору для банківських сховищ, безпечних або сейфових кімнат. Конструкція дверей з ригельною системою багатобічного замикання, що приводиться до руху штурвалом, відповідає 2 класу опор..

Новинка

Лука (Україна)

Двері для сховищ ЛУКА ДБ-5

rating

58000 грн

Двері зломостійкі 5 класу опору призначені для сейфових кімнат, банківських сховищ. Конструкція дверей відповідає 5 класу опору за ДСТУ EN 1143-1:2014. Багатобічна ригельна система замикання призводит..

Новинка

Fichet-Bauche (Франція)

Модульне сховище CITADEM

rating

0 грн

Citadem являє собою конструкцію з сертифікованих модульних панелей та дверей, які можуть бути використані для будівництва сховища або укріплення кімнат вже у побудованих приміщеннях...

Новинка

Fichet-Bauche (Франція)

Модульне сховище OPTEMA

rating

0 грн

Optema - модельний ряд панелей для сейфових кімнат (сховищ) та дверей, які можуть бути використані для побудови модульних сховищ в існуючій будівлі. Панелі та двері виготовляються різної товщини для з..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)