Сейфи преміум класу в дереві

Сейф може бути не тільки надійним сховищем Ваших цінностей, але також і прикрасою приміщення, в якому знаходиться. Якщо у Вашому кабінеті вже є меблевий гарнітур, і Ви хочете, щоб сейф став частиною обстановки, своїм грізним виглядом не порушуючи гармонії в ній, Ви можете вибрати готовий сейф в цьому розділі, або замовити сейф в дереві (або в іншому зовнішньому оформленні, наприклад, дзеркальному) на виробництві "Лука Сейфи". В останньому випадку Ви отримаєте унікальний надійний сейф і задоволення від його використання.
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Новинка

Safetronics (Словаччина)

Сейф Safetronics NTL 62 з дерев'яним оздобленням (ясен) лакований

rating

22788 грн

Сейф в дереві Safetronics NTL 62 (ясен) лакований Офісний сейф з дерев'яним оздобленням. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність. Призначений для зберігання цінностей та документів.

Лука (Україна)

Сейф в дереві ЛУКА VIP Classic горіх для зброї і документів

rating

67347 грн

Сейф збройовий ЛУКА VIP Classic горіх з дерев'яним оздобленням. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність. Призначений для зберігання зброї і боєприпасів в домашніх умовах.

Лука (Україна)

Сейф в дереві ЛУКА VIP High-tech Wenge

rating

71862 грн

Сейф для зберігання цінностей та документів з дерев'яним оздобленням. Чудово поєднуються в інтер'єрі з дерев'яними меблями, демонструючи, вишуканий дизайн та свою функціональність.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф для зброї комбінований ЛУКА ГУСТАВ

rating

199053 грн

Ексклюзивний сейф для зброї з зовнішнім оздобленням деревиною виглядає дійсно по-королівськи. Він поєднує у собі сейф для різних видів зброї, аксесуарів до неї, цінностей та документів. Не залишить байдужим справжніх цінителів та колекціонерів зброї, оскільки дозволяє демонструвати колекцію, не відчиняючи сейфу, тим самим залишаючи у безпеці оточуючих.

Зразок

Лука (Україна)

Сейф для зброї ЛУКА VIP High-tech Wenge

rating

71862 грн

Сейф для зберігання зброї та боєприпасів в домашніх умовах з дерев'яним оздобленням. Чудово поєднуються в інтер'єрі з дерев'яними меблями, демонструючи, вишуканий дизайн та свою функціональність.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф для зброї ЛУКА БЕРН 2 (дерево)

rating

94419 грн

Двохдверний сейф для зброї з оздобленням натуральною деревиною та електронним кодовим замком, призначений для зберігання різних видів зброї та аксесуарів до неї. Обладнаний схованкою.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф збройовий РИЧАРД на 10 рушниць

rating

123696 грн

Сейф збройовий РИЧАРД на 10 рушниць призначений для мисливців і колекціонерів зброї. Завдяки обробці деревом, сейф прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА TЕ Classic Wenge

rating

50175 грн

Зламостійкий сейф з натуральним дерев'яним оздобленням. Чудово поєднується в інтер'єрі з дерев'яними меблями, демонструючи, вишуканий дизайн та свою функціональність.

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА TЕ Classic горіх

rating

50175 грн

Зломостійкий сейф з натуральним дерев'яним оздобленням. Чудово поєднується в інтер'єрі з дерев'яними меблями, демонструючи, вишуканий дизайн та свою функціональність.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА TЕ white фальшдвері

rating

53796 грн

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА TЕ white фальшдвері. Імітація тумби. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність. Для захисту замку обладнаний посиленою магнітною накладкою, яка закриває замкову щілину.

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА TК Classic горіх

rating

44256 грн

Зломостійкий сейф з натуральним дерев'яним оздобленням. Чудово поєднується в інтер'єрі з дерев'яними меблями, демонструючи, вишуканий дизайн та свою функціональність.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА ТІ White Classic ювелірний

rating

70395 грн

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА ТІ White Classic. Оснащений всередині касовим відділенням, яке закривається на ключ, 2 висувними ящиками і полицею. Може використовуватися для зберігання ювелірних виробів, грошей і документів.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА ТЕТ з схованкою

rating

65640 грн

Сейф зломостійкий в дереві ЛУКА ТЕТ з обробкою натуральним деревом. Обладнаний схованкою. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність.

Під замовлення
Новинка

Лука (Україна)

Сейф ЛУКА VIP Classic для зброї та документів

rating

90000 грн

Сейф ЛУКА VIP Classic - комбінований сейф: офіс і збройове відділення, з обробкою деревом. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність. Призначений для зберігання цінностей та документів.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф Лука VIP White Classic з фальшдверима для документів

rating

76140 грн

Сейф Лука VIP-white Classic з фальшдверью і дерев'яним оздобленням. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність.

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Сейфи з дерев'яним оздобленням - справжні витвори мистецтва для найвимогливіших клієнтів. Вони виробляються з міцного металу високої якості, і оброблені деревом тільки зовні. Дивлячись на них, не кожен здогадається про те, що перед ним знаходиться надійне сховище для цінностей або зброї зі надміцним корпусом і технічно складними пристроями захисту від злому.

Елітні збройові сейфи з дерев'яним оздобленням у вигляді вітрини. Дані сейфи можуть бути обладнані бронестеклом, а також підсвічуванням, яка спільно з внутрішньою обробкою додасть урочистого вигляду зброї колекціонера. У деяких сейфах є тайник - відмінне рішення для того, щоб надійно зберігати щось дуже особисте.