Виготовлення сейфів за індивідуальним замовленням на виробництві "Лука Сейфи"

«Лука Сейфи» - одна з небагатьох компаній в Україні, яка виробляє якісні і надійні сейфи за індивідуальним проектом.

Підприємство оснащене необхідним виробничим обладнанням для виготовлення металоконструкцій будь-якої складності, залізобетонних і вогнестійких елементів, які використовуються в своїй продукції. Має свій комплекс обладнання для нанесення декоративних і лакофарбових покриттів. Наше виробництво виконує індивідуальні замовлення за бажанням клієнта. Неможливо описати все, що було зроблено на нашому підприємстві за двадцятирічну історію - сейфи найрізноманітнішої конструкції та дизайну, металеві ящики, стелажі, збройові кімнати, інкасаторські сейфи і багато-багато іншого.

Колір і розмір сейфа, рівень захисту, кількість і вид замків, а також, внутрішнє оформлення, залежать від особистого побажання клієнтів.

На прохання замовника ми також можемо виготовити сейфи з секретами або тайниками, враховуючи при цьому як специфіку приміщення, в якому буде знаходиться сейф, так і побажання клієнта. Ми цілеспрямовано не розміщуємо всі вже виготовлені зразки сейфів з тайниками на нашому сайті, щоб не зробити таємницю загальнодоступною. Однак, деякі зразки ви можете побачити на сайті.

Крім того, якщо вам потрібен сейф під замовлення, в наших магазинах (в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові - дивіться контакти) ви можете отримати відповідну консультацію фахівця. У нашій практиці є також будівництво таємних кімнат, які по надійності і міцності перевершують деякі сейфи.

Для замовлення сейфа, пишіть нам на електронну пошту info@safeluka.com.ua

У листі вкажіть такі дані:
  • функціональне призначення сейфа,
  • габаритні розміри,
  • наявність і розташування внутрішніх елементів,
  • зовнішня обробка,
  • внутрішнє оздоблення,
  • додаткові вимоги,
  • ваша контактна інформація.
В найкоротший термін з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Зразок
Новинка

Лука (Україна)

Сейф інтер'єрний дзеркальний комбінований для цінностей і зброї

rating

0 грн

Сейфи ексклюзивної серії відрізняються неординарним дизайном. Ці сейфи є не тільки наднадійним засобом захисту, але і кращою прикрасою приміщень, в яких вони встановлені. Даний сейф виконаний за індивідуальним замовленням, покритий дзеркалами з усіх боків зовнішнього корпусу. Розміщений для прикладу.

Зразок
Новинка

Лука (Україна)

Сейф збройовий "Собака" на базі сейфа Лука БНС 5Т-2Е

rating

104000 грн

Сейф збройовий "Собака" на базі БНС 5Т-2 Е - ексклюзивна VIP-модель збройового сейфа від виробника ЛУКА. Розміщений для прикладу. Малюнок на двері виконаний аерографією. Двері забарвлена лаковим покриттям під глянець.

Зразок
Новинка

Лука (Україна)

Сейф зломостійкий ЛУКА БНС 1-3ЕКЛ червоний

rating

27510 грн

Можливий варіант фарбування моделі: сейф зломостійкий ЛУКА БНС 1-3ЕКЛ 3-го класу опору (ДСТУ EN 1143-1) з електронно-кодовим і ключовим замками

Під замовлення
Новинка

Лука (Україна)

Сейф ЛУКА VIP Classic для зброї та документів

rating

90000 грн

Сейф ЛУКА VIP Classic - комбінований сейф: офіс і збройове відділення, з обробкою деревом. Прекрасно вписується в інтер'єр разом з дерев'яними меблями, демонструючи вишуканий дизайн та свою функціональність. Призначений для зберігання цінностей та документів.

Зразок
Новинка

Лука (Україна)

Сейф офісний ЛУКА зломовогнестійкий на базі БНС 2 класу за індивідуальним замовленням

rating

0 грн

Сейф офісний ЛУКА зломовогнестійкій на базі БНС 2 класу за індивідуальним замовленням. Розміщений для прикладу. Можливі варіанти комплектації, фарбування в інші кольори, комплектація замками. Вогнезломостійкі сейфи TM ЛУКА серії БНС сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 та класу вогнестійкості 30Б по LFS 30р по ДСТУ EN 15659.

Зразок
Новинка

Лука (Україна)

Сейф офісний Лука РВ3393

rating

13230 грн

Сейф офісний одностінний Лука РВ3393 ​​з електронним цифровим замком WittKopp (Німеччина) підійде для зберігання предметів довжиною до 118см в горизонтальному стані, лотків або коробок з прикрасами або іншими товарами, документів і т.п. За рахунок невеликої глибини 35см (з урахуванням виступаючої частини замку - 37см) може зручно займати нішу під торговими полками або вітринами.

Зразок
Новинка

Лука (Україна)

Сейф ювелірний Версаль на базі ЛУКА БНС 2 класу двостулковий

rating

120750 грн

Сейф ювелірний Версаль виконаний на базі ЛУКА БНС 2 класу, двостулковий, з електронно-кодовим замком Carl Wittkopp (Німеччина) і з 3 висувними ящиками. Може бути використаний для зберігання ювелірних виробів та інших цінних виробів. Двері сейфа Версаль пофарбовані методом аерографії спеціальної глянсовою фарбою чорного кольору, що створює ефект "чорного дзеркала". Внутрішня поверхня сейфа обклеєна оксамитовою тканиною, що створює додатковий комфорт при зберіганні цінностей і естетично привабливий вигляд.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)