Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Safeluka.com.ua - новий офіційний сайт компанії "Лука Сейфи"

Компанія «Лука Сейфи» вже більше двадцяти років спеціалізується на виготовленні, постачанні та продажу сейфів для фізичних і юридичних осіб, а також корпоративних клієнтів. Наші представництва і магазини сейфів відкриті в найбільших містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Також сейфи можна купити у наших дилерів по всій Україні.

В інтернет-магазині safeluka.com.ua Ви можете купити сейф, отримавши професійну консультацію і допомогу у виборі з великого асортименту продукції. Ми представляємо на території України такі відомі сейфові бренди, як «Technomax» (Італія), «Eagle» (Південна Корея), «Fichet-Bauche» (Франція), «Chubb Safes» (Великобританія). Більшість перерахованих вище компаній виробляє сейфи вже більше ста років, а компанія «Fichet-Bauche» незабаром відзначить своє двохсотріччя з дня заснування.

Вивчивши досвід європейських виробників, ми запустили в Україні виробництво сейфів тм Лука, що мають сертифікацію по класах злому і вогнестійкості. Серійна продукція випускається в категоріях: сейфи для офісу, меблеві сейфи, сейфи для зброї, сертифіковані банківські сейфи.

Крім серійної продукції, ми виробляємо сейфи за індивідуальними замовленнями. Висококваліфіковане конструкторське бюро нашого виробництва втілить в життя будь-які Ваші побажання щодо конструкції, рівня захисту, внутрішньої і зовнішньої обробки сейфа.

Де можна купити сейф в Києві

Магазин сейфів Лука - це місце, де продається безпека зберігання ваших цінних речей, що має цілком конкретні характеристики і вартість. Надійний сейф ніколи не буде дешевим. Про це варто пам'ятати. Сейф купити в Києві можна в магазині "Сейфи і замки ЛУКА" за адресою: вул.Л.Толстого, 16.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності