Офісне обладнання

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 LED

rating

648 грн

Детектор валют PRO 12 дозволяє перевірити в УФ-світлі банкноти і різні документи: загальногромадянські і закордонного паспорта, документи на автомобілі, страхові поліси, сертифікати та інше. Підроблений документ або банкнота, виконані на звичайному папері, яскраво люминесцируют в УФ-світлі і легко виявляють себе при перевірці в PRO 12. Банкноти зручно перевіряти як по одній, так і віялом. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового випромінювання PRO 12 LED дозволяє розглянути деталі УФ-образу при будь-якому освітленні.

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 16 LPM LED

rating

1296 грн

Детектор валют PRO 16 LPM LED з ультрафіолетовою детекцією професійного типу відрізняється надійністю і точністю. Його основна перевага - багатофункціональність в поєднанні з невеликим розміром і доступною ціною. Корпус класичного, чорного кольору, за рахунок чого прилад буде доречний практично в будь-якому інтер'єрі. Невеликі розміри дозволяють встановити прилад в будь-якому приміщенні і поверхні, в умовах обмеженого простору - на невеликий стіл або біля каси. Підійде для роботи в супермаркетах, невеликих компаніях, офісах агентств нерухомості, магазинах, АЗС та інших точках, де оператори працюють з готівкою.

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 7 LED

rating

490 грн

Детектор валют PRO 7 LED призначений для перевірки банкнот будь-якої країни світу, а також захищених документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, соціальних карт і ін. Підроблений документ або банкнота, виконані на звичайному папері, яскраво люминесцируют в УФ-світлі і легко виявляють себе при перевірці в PRO 7 LED. Банкноти та документи невеликого формату зручно перевіряти як по одній, так і в пачці. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового випромінювання, чотирьом яскравим УФ-світлодіодів, PRO 7 LED дозволяє детально розглянути деталі УФ-рази перевіряється документа при будь-якому освітленні.

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-12 LPM LED

rating

932 грн

Детектор валют PRO 12 LPM LED призначений для перевірки банкнот будь-якої країни світу, а також захищених документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, соціальних карт і ін. Конструкція приладу дозволяє перевіряти документи формату до А4. Підроблений документ або банкнота, виконані на звичайному папері, яскраво люминесцируют в УФ-світлі і легко виявляють себе при перевірці в PRO 12LPM LED. Банкноти та документи невеликого формату зручно перевіряти як по одній, так і в пачці. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового випромінювання, чотирьом яскравим УФ-світлодіодів, вбудованої 2х лупі, детектор PRO 12LPM LED дозволяє детально розглянути деталі УФ-рази перевіряється документа при будь-якому освітленні.

Новинка

Тайвань

Детектор валют портативний PRO 4P LED

rating

213 грн

Портативний детектор PRO 4P LED для оперативної перевірки всього спектра документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, та ін. Вбудовані UV-LED мають низьке енергоспоживання, завдяки чому пристрій здатний працювати тривалу кількість часу. Компактний ергономічний корпус, тривала автономна робота роблять цей пристрій ідеальним рішенням для мобільної торгівлі, інтернет-магазинів, служб доставки і таксі.

Новинка

Тайвань

Лічильник банкнот Bcash V40

rating

1899 грн

Рахункова машинка Bcash V40 - легкий, компактний помічник, який можна взяти з собою, що дуже зручно в дорозі. Працює від 4-х АА батарейок і вважає будь-які банкноти: Гривні, Євро, Долари, Рублі і будь-які листи до А5 формату.

Тайвань

Лічильник банкнот PRO 40U NEO

rating

3000 грн

Лічильники банкнот серії PRO 40 U стали справжнім проривом на ринку банківського обладнання. Стабільний перерахунок банкнот різного стану, наявність основних функцій, тиха робота і при цьому найдоступніша ціна, зробили цей лічильник найбільш популярним і поширеним в різних касах, де потрібен точний перерахунок невеликих обсягів готівки.

Новинка

Тайвань

Портативний лічильник банкнот PRO 15

rating

2053 грн

Компактні розміри і автономне живлення роблять PRO 15 унікальним лічильником банкнот, який можна використовувати в різних умовах. Простий і зручний в управлінні. Натисканням всього двох клавіш здійснюються всі режими роботи. На яскравому LED дисплеї відображаються результати перерахунку. У комплект поставки входять два обмежувача для роботи з банкнотами різних розмірів, які запобігають вискакуванню банкнот під час перерахунку, і шкіряний чохол для кріплення лічильника на поясі. На корпусі приладу розташований індикатор розряду батарей. Протиковзкі елементи роблять прилад стійкішим при стаціонарному використанні.

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 150 CL

rating

15650 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 150 CL є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 150 CL - це незамінний помічник в операційних касах банків, офісів, магазинів.

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 87U

rating

7357 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87U є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87U - це незамінний помічник в операційних касах банків, офісів, магазинів.

Новинка

Тайвань

Ультрафіолетовий міні детектор PRO 4P

rating

213 грн

Компактний детектор банкнот PRO 4P. Перевірка: У білому світі, Ультрафіолетова. Компактні розміри і автономне живлення, дозволяють носити PRO 4P з собою. Ці якості роблять його незамінним повсякденним помічником всім тим, хто має контакт з готівкою.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)