Офісне обладнання

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12

rating

548 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO 12 дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 12 роблять його одним з ..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 LED

rating

605 грн

Завдяки заміні двох УФ ламп на чотири УФ діода, термін служби лампочки елемента продовжено до трьох років, а також знижено енергоспоживання. Потужність: 12 Вт. Колір чорний...

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 PM

rating

672 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO 12 PM дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 12 роблять його одним..

Тайвань

Детектор валют PRO 4P

rating

245 грн

Компактний детектор банкнот PRO 4P. Перевірка: У білому світі, Ультрафіолетова. Компактні розміри і автономне живлення, дозволяють носити PRO 4P з собою...

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-12LPM

rating

755 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO-12LPM дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO-12LPM роблять його од..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-16 LPM

rating

1149 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO 16LPM дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 16LPM роблять його од..

Японія

Лічильник банкнот PRO 15

rating

1916 грн

Портативний лічильник банкнот. Невеликі розміри та автономне живлення роблять PRO 15 унікальним лічильником банкнот, який можна використовувати в різних умовах...

Японія

Лічильник банкнот PRO 40U NEO

rating

3325 грн

Зручний в експлуатації та доступний за ціною лічільник. Призначений для обробки великих обсягів готівки (до 3 годин безперервної роботи на добу)...

Новинка

Японія

Лічильник банкнот PRO-40 NEO

rating

3125 грн

Унікальне поєднання лічильника банкнот і універсального переглядового детектора. Компактні розміри, невелика вага і можливість роботи від адаптера в автомобілі, дозволяють використовувати PRO-40 NEO в..

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 150 CL

rating

14867 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 150 CL є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 150 CL - це незамінний помічник в операційних кас..

Новинка

Японія

Професійний лічильник банкнот PRO 87

rating

6704 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87 є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87 - це незамінний помічник в операційних касах банкі..

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 87U

rating

6990 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87U є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87U - це незамінний помічник в операційних касах бан..

Новинка

Счетчик банкнот Bcash V40

rating

1899 грн

Счетная машинка Bcash V40 - легкий, компактный помощник, который можно взять с собой, что очень удобно в дороге. Работает от 4-х АА батареек и считает любые банкноты: Гривны, Евро, Доллары, Рубли и лю..

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)