Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Стелажі металеві збірні

Металеві стелажі збірної конструкції призначені для постійного або тимчасового зберігання архівних документів, товарів, особистих речей і предметів.

Особливість стелажів Практик серії MS-KD Standart - зручність транспортування і зберігання за рахунок того, що вертикальні стійки збираються з двох частин. У зібраному вигляді такі стелажі займають мало місця, швидко збираються і розбираються при необхідності.

У базовому виконанні стелаж Практик MS-KD комплектується 4 полками шириною 30, 40 або 50 см. Можлива комплектація 5 полками - запитуйте про ціну і наявність у менеджера магазину. Навантаження на одну полицю не повинна перевищувати 100 кг, а на весь стелаж - 500 кг.

Поличні стелажі

Купити стелаж металевий для дому можна в нашому інтернет-магазині. Доставку здійснюємо по Києву кур'єром, по Україні - Новою Поштою.

Збірний металевий стелаж буде гарною підмогою для зберігання речей в утепленому гаражі, коморі, на складі при температурі навколишнього середовища від 1 до 40°С і відносній вологості не більше 60%. Важливо регулярно проводити огляд цілісності конструкції, не допускати перевантажень або нерівномірних навантажень на полиці, а також стежити, щоб болтові з'єднання були належним чином затягнуті.

При навантаженні на стелаж понад 400 кг нижня полиця повинна бути встановлена ​​не вище 15 см від підлоги, відстань між полицями не більше 45 см. Поодиноко встановлені стелажі повинні мати кріплення до стіни не менше, ніж в 4 точках.

Металеві стелажі поставляються в розібраному вигляді в комплектації: стійки, з'єднувачі, комплекти кріплення стійок, полки з кріпленнями, подпяточнікі, інструкція по збірці і керівництво по експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з моменту продажу. Гарантійне обслуговування здійснюється сервісною службою виробника - компанією "Практик Про" (інформація в інструкції з експлуатації).

Збірні стелажі з металу від українського виробника "Практик Про" - правильний вибір для надійного і безпечного зберігання

Читати повністюЗгорнути

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності