Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Меблеві сейфи

Вибір надійного меблевого сейфа не така вже й проста задача, як може здаватися на перший погляд.
Потрібно враховувати:
  • сейф з якими габаритами і вагою Ви можете розмістити,
  • який розмір цінностей Ви хочете в цьому сейфі зберігати,
  • який рівень безпеки зберігання повинен бути забезпечений,
  • який тип замка (ключ, електронний або механічний код) Вам зручніше використовувати,
так як все це буде безпосередньо впливати на ціну сейфа.
7 911 грн.
6 819 грн.
4 134 грн.
4 509 грн.
2 961 грн.
3 987 грн.
2 286 грн.
8 091 грн.
5 928 грн.
7 188 грн.
5 184 грн.
6 486 грн.
4 635 грн.
4 077 грн.
5 598 грн.
3 891 грн.

Надійні меблеві сейфи для квартири

Прагнення громадян захистити цінне майно від крадіжок забезпечує високий попит на сейфи для квартири. В асортименті магазину компанії "Лука Сейфи" ви зможете підібрати надійне сейфове обладнання для домашнього використання. Ми пропонуємо великий вибір конструкцій різної місткості, внутрішнього наповнення і класу зломостойкості. В наявності компактні моделі, які вбудовуються в стіну або меблі. Також ви можете купити місткий інтер'єрний сейф з обробкою з шкіри або дерева.

Які сейфи для квартири краще купити?

Надійність сейфової шафи залежить від показників зламо- та вогнестійкості. Якщо обладнання планується використовувати для збереження цінних паперів і документів, цифрових носіїв, паперових грошей, ювелірних прикрас, варто звернути увагу на моделі з прошарком з вогнестійкого матеріалу.

Сейфи для квартири можуть бути різних розмірів в залежності від потреб користувача. Найбільш популярним варіантом є покупка вбудованого в стіну або стійкого до злому меблевого сейфа. У цих конструкцій невеликий розмір, а прихований монтаж дозволяє приховати від сторонніх факт наявності сейфа в приміщенні. Виріб встановлюють в спеціально підготовлену нішу в стіні або монтують всередині шафи (меблевої конструкції).

VIP-сейф з обробкою з дерева або шкіри виконує практичну і естетичну функції. Ексклюзивними сейфами для квартири можна прикрасити обстановку робочого кабінету, бібліотеки, вітальні. Модель з дерев'яним облицюванням підбирається під колір домашніх меблів і стає частиною гарнітура.

Характеристики сейфів

Сейфи для квартири випускаються різних класів зломостійкості. Вони можуть бути обладнані електронними та кодовими замками. Вироби розрізняються за внутрішнім наповненням. Шафа може оснащуватися полицями, висувними ящиками і іншими елементами. Ціна конструкції визначається класом зломостійкості. Сейфи з захистом від злому виробляють зі сталі товщиною від 4 мм. Така модель збереже цінне майно від дитячих пустощів і домагань зловмисників.

В асортименті магазину "Лука Сейфи" представлена продукція українських і зарубіжних торгових марок, що дозволяє підібрати підходящий за ціною та характеристиками варіант сейфу для дому та квартири.

Читати повністюЗгорнути

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності