Надійні меблеві сейфи

Меблевий сейф з корпусом, виконаним з листів сталі товщиною від 4 мм, і дверцятами 8-10 мм, вважається досить надійним для зберігання грошей і цінностей в будинку або квартирі. Додатково в двері сейфа деякі виробники, наприклад, Technomax, встановлюють захисні листи, що ускладнюють застосування зловмисниками болгарки для розпилювання області замку. Усередині навіть і невеликого сейфа може бути встановлена ​​знімна полиця або трейзер (касове відділення з додатковим замком). Важливо пам'ятати про необхідність закріпити сейф анкерними болтами, щоб утруднити його винесення з приміщення.

 
Показано з 1 по 18 із 46 (3 сторінок)

Griffon (Україна)

Сейф зломостійкий Griffon H.22.K

rating

6840 грн

Сейф зломостійкий Griffon H.22.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (злому) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф готельний Griffon S.20.K.E

rating

4950 грн

Сейф готельний S.20.K.E - оптимальний і надійний варіант меблевого сейфа для обладнання готельних номерів.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.26.E

rating

12960 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.26.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.30.E

rating

14490 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.30.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.30.K

rating

7980 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.30.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.30/50.E

rating

16530 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.30/50.E відповідає вимогам стійкості до зламу 1 класу і має товщину захисного шару 25 мм. Ключова особливість сейфів серії H - наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дозволяє в декілько разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.50.E

rating

17730 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.50.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.50.K

rating

11340 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.50.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.65.E

rating

20970 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.65.E відповідає вимогам стійкості до зламу 1 класу і має товщину захисного шару 25 мм. Ключова особливість сейфів серії H - наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дозволяє в декілько разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.22.E

rating

8970 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.22.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.26.E

rating

8970 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.26.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.28.K.ET

rating

9990 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.28.K.ET призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.30.E

rating

10620 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.30.E відповідає вимогам стійкості до злому 0 класу і має товщину захисного шару 25 мм.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.50.E

rating

13770 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.50.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.65.E

rating

15990 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.65.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon Н.26.K

rating

6960 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.26.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

 

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Н.65.K

rating

13770 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.65.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Tecnomax (Італія)

Сейф зломовогнестійкий Technomax DPE/4

rating

17904 грн

Сейф Technomax DPE/4 виробництва Італії з електронним кодовим замком. Тестований і сертифікований ICIM від крадіжки зі зломом за Європейськими стандартами EN 14450 - рівень безпеки S2. Гарантує 30-хвилинний захист від пожежі за Європейськими стандартами EN 15659 - клас опору LFS 30 P.

Показано з 1 по 18 із 46 (3 сторінок)

Сейфи для домашнього використання

В асортименті магазину компанії "Лука Сейфи" ви можете купити сейф для дому. Даний тип сейфового обладнання є дуже затребуваним завдяки своїй практичності. Конструкція призначена для захисту цінного майна від розкрадання та знищення вогнем.

Оптимальним варіантом для домашнього використання стане покупка вбудованого в стіну або меблевого сейфа. Завдяки невеликим розмірам він ідеально підходить для збереження службових і цінних паперів, документів, цифрових носіїв, паперових грошей, коштовностей, сімейних реліквій та інших речей, які становлять інтерес для викрадачів або можуть загинути при пожежі. Перевагою вбудовуваних сейфів є прихований монтаж. Виріб встановлюють в нішу в стіні або ховають від сторонніх поглядів всередині шафи.

У домашній інтер'єр гармонійно впишеться сейф з обробкою з дерева або шкіри. Така конструкція ідеально підійде для робочого кабінету, бібліотеки, вітальні. Виріб можна підібрати під колір меблевого гарнітура, завдяки чому конструкція не буде випадати з загального стилю.

Характеристики меблевих сейфів

Бажаючим придбати сейф для дому ми пропонуємо конструкції різних класів зломостійкості з кодовими та ключовими замками. Якщо ви плануєте зберігати в сейфі паперові гроші і документи, зверніть увагу на моделі з прошарком з вогнестійкого матеріалу.

В асортименті магазину "Лука Сейфи" представлена продукція українських і зарубіжних торгових марок. Ми пропонуємо великий вибір конструкцій, які розрізняються по місткості, внутрішнім наповненням, типу замка, габаритам і дизайну. Ви можете вибрати для домашніх потреб модель компактного типу або більш місткий варіант.

Якщо ви хочете купити сейф для дому з протипожежними властивостями, зверніть увагу на ступінь стійкості моделі до високотемпературного впливу. Вона може відрізнятися в залежності від типу і товщини теплоізоляційного прошарку.

З характеристиками сейфового обладнання ви можете ознайомитися онлайн. Фахівець компанії допоможе підібрати модель відповідно до ваших потреб.