Меблеві сейфи

Вибір надійного меблевого сейфа не така вже й проста задача, як може здаватися на перший погляд.
Потрібно враховувати:
  • сейф з якими габаритами і вагою Ви можете розмістити,
  • який розмір цінностей Ви хочете в цьому сейфі зберігати,
  • який рівень безпеки зберігання повинен бути забезпечений,
  • який тип замка (ключ, електронний або механічний код) Вам зручніше використовувати,
так як все це буде безпосередньо впливати на ціну сейфа.

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 18 із 106 (6 сторінок)

Griffon (Україна)

Сейф зломостійкий Griffon H.22.K

rating

6840 грн

Сейф зломостійкий Griffon H.22.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (злому) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Tecnomax (Італія)

Міні сейф Technomax MB/0

rating

3465 грн

Сейф (міні-сейф) меблевий Technomax MB/0 виробництва Італії для чеків, готівки, ключів та інших дрібних цінностей. Може кріпитися до стіни або в меблевій конструкції анкерним кріпленням.

Griffon (Україна)

Сейф готельний Griffon S.20.K.E

rating

4950 грн

Сейф готельний S.20.K.E - оптимальний і надійний варіант меблевого сейфа для обладнання готельних номерів.

Griffon (Україна)

Сейф готельний Griffon SH.20.K.E

rating

4500 грн

Сейф готельний SH.20.K.E - оптимальний і надійний варіант меблевого сейфа для обладнання готельних номерів.

Safetronics (Словаччина)

Сейф готельний Safetronics HT1-17/38

rating

9318 грн

Сейф готельний Safetronics HT1-17/38 призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (злому).

Safetronics (Словаччина)

Сейф готельний Safetronics HT1-17/43

rating

9480 грн

Сейф готельний Safetronics HT1-17/43 призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (злому).

Safetronics (Словаччина)

Сейф готельний Safetronics HTL 20LE

rating

5610 грн

Сейф готельний Safetronics HTL 20LE призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (злому).

Новинка

Лука (Україна)

Сейф для пістолета ЛУКА ШМ 200

rating

2679 грн

Сейф збройовий ЛУКА ШМ 200 виконаний на базі популярної моделі меблевого сейфа з ключовим замком сейфового типу. Укомплектований ложементами для пістолетів (2 шт) і внутрішнім відділенням для патронів і дрібних цінних предметів, що замикається на ключ. Призначений для безпечного зберігання зброї вдома або в офісі.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.26.E

rating

12960 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.26.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.30.E

rating

14490 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.30.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.30.K

rating

7980 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.30.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.30/50.E

rating

16530 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.30/50.E відповідає вимогам стійкості до зламу 1 класу і має товщину захисного шару 25 мм. Ключова особливість сейфів серії H - наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дозволяє в декілько разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.50.E

rating

17730 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.50.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.50.K

rating

11340 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.50.K призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon H.65.E

rating

20970 грн

Сейф зламостійкий Griffon H.65.E відповідає вимогам стійкості до зламу 1 класу і має товщину захисного шару 25 мм. Ключова особливість сейфів серії H - наповненість їх стінок фортифікаційним бетоном, що дозволяє в декілько разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.22.E

rating

8970 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.22.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.26.E

rating

8970 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.26.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Новинка

Griffon (Україна)

Сейф зламостійкий Griffon HG.28.K.ET

rating

9990 грн

Сейф зламостійкий Griffon HG.28.K.ET призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (зламу) і відповідає всім сучасним вимогам і стандартам.

Показано з 1 по 18 із 106 (6 сторінок)

Надійні меблеві сейфи для квартири

Прагнення громадян захистити цінне майно від крадіжок забезпечує високий попит на сейфи для квартири. В асортименті магазину компанії "Лука Сейфи" ви зможете підібрати надійне сейфове обладнання для домашнього використання. Ми пропонуємо великий вибір конструкцій різної місткості, внутрішнього наповнення і класу зломостойкості. В наявності компактні моделі, які вбудовуються в стіну або меблі. Також ви можете купити місткий інтер'єрний сейф з обробкою з шкіри або дерева.

Які сейфи для квартири краще купити?

Надійність сейфової шафи залежить від показників зламо- та вогнестійкості. Якщо обладнання планується використовувати для збереження цінних паперів і документів, цифрових носіїв, паперових грошей, ювелірних прикрас, варто звернути увагу на моделі з прошарком з вогнестійкого матеріалу.

Сейфи для квартири можуть бути різних розмірів в залежності від потреб користувача. Найбільш популярним варіантом є покупка вбудованого в стіну або стійкого до злому меблевого сейфа. У цих конструкцій невеликий розмір, а прихований монтаж дозволяє приховати від сторонніх факт наявності сейфа в приміщенні. Виріб встановлюють в спеціально підготовлену нішу в стіні або монтують всередині шафи (меблевої конструкції).

VIP-сейф з обробкою з дерева або шкіри виконує практичну і естетичну функції. Ексклюзивними сейфами для квартири можна прикрасити обстановку робочого кабінету, бібліотеки, вітальні. Модель з дерев'яним облицюванням підбирається під колір домашніх меблів і стає частиною гарнітура.

Характеристики сейфів

Сейфи для квартири випускаються різних класів зломостійкості. Вони можуть бути обладнані електронними та кодовими замками. Вироби розрізняються за внутрішнім наповненням. Шафа може оснащуватися полицями, висувними ящиками і іншими елементами. Ціна конструкції визначається класом зломостійкості. Сейфи з захистом від злому виробляють зі сталі товщиною від 4 мм. Така модель збереже цінне майно від дитячих пустощів і домагань зловмисників.

В асортименті магазину "Лука Сейфи" представлена продукція українських і зарубіжних торгових марок, що дозволяє підібрати підходящий за ціною та характеристиками варіант сейфу для дому та квартири.