Лічильники банкнот

Лічильник банкнот призначений для оптимізації роботи з готівкою, автоматизуючи і спрощуючи процес перерахунку грошових сум. Лічильники здатні визначати номінал, валюту, справжність, фасувати і підсумовувати купюри

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Новинка

Японія

Лічильник банкнот PRO 15

rating

1916 грн

Портативний лічильник банкнот. Невеликі розміри та автономне живлення роблять PRO 15 унікальним лічильником банкнот, який можна використовувати в різних умовах...

Новинка

Японія

Лічильник банкнот PRO 40U NEO

rating

3325 грн

Зручний в експлуатації та доступний за ціною лічільник. Призначений для обробки великих обсягів готівки (до 3 годин безперервної роботи на добу)...

Новинка

Японія

Лічильник банкнот PRO-40 NEO

rating

3125 грн

Унікальне поєднання лічильника банкнот і універсального переглядового детектора. Компактні розміри, невелика вага і можливість роботи від адаптера в автомобілі, дозволяють використовувати PRO-40 NEO в..

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 150 CL

rating

14867 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 150 CL є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 150 CL - це незамінний помічник в операційних кас..

Новинка

Японія

Професійний лічильник банкнот PRO 87

rating

6704 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87 є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87 - це незамінний помічник в операційних касах банкі..

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 87U

rating

6990 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87U є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87U - це незамінний помічник в операційних касах бан..

Новинка

Счетчик банкнот Bcash V40

rating

1899 грн

Счетная машинка Bcash V40 - легкий, компактный помощник, который можно взять с собой, что очень удобно в дороге. Работает от 4-х АА батареек и считает любые банкноты: Гривны, Евро, Доллары, Рубли и лю..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Лічильник банкнот

призначений для оптимізації роботи з готівкою, автоматизуючи і спрощуючи процес перерахунку грошових сум. Лічильники здатні визначати номінал, валюту, справжність, фасувати і підсумовувати купюри. Лічильник валют полегшує процес перерахунку грошових одиниць, гарантуючи точність і швидкість. Велика кількість різних типів лічильників купюр задовольняє потреби різних комерційних підприємств, виконуючи необхідні в кожному окремому випадку завдання.

Виділяють наступні види лічильників банкнот в залежності параметрів і способів виконання різних завдань:
  • Портативні або компактні лічильники купюр використовуються для перерахунку невеликих сум грошей, працюють від переносних елементів живлення. Вони легкі, мобільні і можуть так само перераховувати цінники, квитанції, бланки та інше.
  • Касові лічильники банкнот (бюджетного класу) з вертикальним завантаженням і невеликим об'ємом завантаження до 200 одиниць. Вимагають почергової завантаження пачок купюр для коректного перерахунку.
  • Офісного класу - для більшого обсягу грошей, функціонує інтенсивно до 5 годин на добу, перераховують за раз від 300 до 500 одиниць. Для цих лічильників купюр характерна функція визначення справжності банкнот.
  • Лічильник валют середнього класу використовується для інтенсивної роботи з середньою кількістю грошей (в супермаркетах, великих магазинах) протягом близько 6 годин.
  • Лічильник валют банківського класу має найбільш надійний міцний механізм, здатність бути в робочому режимі до 18 годин на добу на великій швидкості і перераховувати великі суми грошей. Має функцію детекці