Лічильники банкнот

Лічильник банкнот призначений для оптимізації роботи з готівкою, автоматизуючи і спрощуючи процес перерахунку грошових сум. Лічильники здатні визначати номінал, валюту, справжність, фасувати і підсумовувати купюри

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Новинка

Тайвань

Лічильник банкнот Bcash V40

rating

1899 грн

Рахункова машинка Bcash V40 - легкий, компактний помічник, який можна взяти з собою, що дуже зручно в дорозі. Працює від 4-х АА батарейок і вважає будь-які банкноти: Гривні, Євро, Долари, Рублі і будь-які листи до А5 формату.

Новинка

Тайвань

Лічильник банкнот PRO 40U NEO

rating

3000 грн

Лічильники банкнот серії PRO 40 U стали справжнім проривом на ринку банківського обладнання. Стабільний перерахунок банкнот різного стану, наявність основних функцій, тиха робота і при цьому найдоступніша ціна, зробили цей лічильник найбільш популярним і поширеним в різних касах, де потрібен точний перерахунок невеликих обсягів готівки.

Новинка

Тайвань

Портативний лічильник банкнот PRO 15

rating

2053 грн

Компактні розміри і автономне живлення роблять PRO 15 унікальним лічильником банкнот, який можна використовувати в різних умовах. Простий і зручний в управлінні. Натисканням всього двох клавіш здійснюються всі режими роботи. На яскравому LED дисплеї відображаються результати перерахунку. У комплект поставки входять два обмежувача для роботи з банкнотами різних розмірів, які запобігають вискакуванню банкнот під час перерахунку, і шкіряний чохол для кріплення лічильника на поясі. На корпусі приладу розташований індикатор розряду батарей. Протиковзкі елементи роблять прилад стійкішим при стаціонарному використанні.

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 150 CL

rating

15650 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 150 CL є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 150 CL - це незамінний помічник в операційних касах банків, офісів, магазинів.

Новинка

Тайвань

Професійний лічильник банкнот PRO 87U

rating

7357 грн

Професійні лічильники банкнот серії PRO 87U є унікальним поєднанням широкого набору функціональних можливостей і при цьому прийнятної вартості. PRO 87U - це незамінний помічник в операційних касах банків, офісів, магазинів.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Лічильник банкнот

призначений для оптимізації роботи з готівкою, автоматизуючи і спрощуючи процес перерахунку грошових сум. Лічильники здатні визначати номінал, валюту, справжність, фасувати і підсумовувати купюри. Лічильник валют полегшує процес перерахунку грошових одиниць, гарантуючи точність і швидкість. Велика кількість різних типів лічильників купюр задовольняє потреби різних комерційних підприємств, виконуючи необхідні в кожному окремому випадку завдання.

Виділяють наступні види лічильників банкнот в залежності параметрів і способів виконання різних завдань:
  • Портативні або компактні лічильники купюр використовуються для перерахунку невеликих сум грошей, працюють від переносних елементів живлення. Вони легкі, мобільні і можуть так само перераховувати цінники, квитанції, бланки та інше.
  • Касові лічильники банкнот (бюджетного класу) з вертикальним завантаженням і невеликим об'ємом завантаження до 200 одиниць. Вимагають почергової завантаження пачок купюр для коректного перерахунку.
  • Офісного класу - для більшого обсягу грошей, функціонує інтенсивно до 5 годин на добу, перераховують за раз від 300 до 500 одиниць. Для цих лічильників купюр характерна функція визначення справжності банкнот.
  • Лічильник валют середнього класу використовується для інтенсивної роботи з середньою кількістю грошей (в супермаркетах, великих магазинах) протягом близько 6 годин.
  • Лічильник валют банківського класу має найбільш надійний міцний механізм, здатність бути в робочому режимі до 18 годин на добу на великій швидкості і перераховувати великі суми грошей. Має функцію детекці