Елітні інтер'єрні сейфи преміум класу

У нашому магазині представлені різні варіанти елітних сейфів від європейських виробників, наприклад, таких як Fichet-Bauche (Франція), сейфи "LuCell" від Eagle (Юж.Корея) і сейфи українського виробництва від компанії "Лука Сейфи", виконані за індивідуальними замовленнями і проектами.

Всі сейфи мають витончений і неповторний дизайн. Кожна деталь продумала і ретельно опрацьована. Деякі моделі, які користуються великою популярністю, мають незвичайні блискучі поверхні з додатковою обробкою кристалами Сваровські, репродукціями картин знаменитих художників. Наприклад, сейф, з відомою на весь світ картиною Гюстава Клімта "Поцілунок". Такі сейфи, крім безпеки, створюють сучасний і модний інтер'єр у вашому будинку.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Новинка

Лука (Україна)

Сейф інтер'єрний дзеркальний комбінований для цінностей і зброї

rating

0 грн

Сейфи ексклюзивної серії відрізняються неординарним дизайном. Ці сейфи є не тільки наднадійним засобом захисту, але і кращою прикрасою приміщень, в яких вони встановлені. Даний сейф виконаний за індив..

Новинка

Лука (Україна)

Сейф ЛУКА РВ 1675

rating

39690 грн

Сейф оздоблений мармуром. Трейзер. Поличка. Броньований, зламостійкий, виконаний на базі сертифікованого сейфу 2-го класу...

Новинка

Лука (Україна)

Сейф інтер'єрний ГАМБУРГ в шкірі

rating

32115 грн

Сейфи ексклюзивної серії, що відрізняються неординарним дизайном напівопуклих дверей ручної роботи та нестандартною формою електронного замка. Ці сейфи є не тільки наднадійнішим засобом захисту, але й найкращим оздобленням приміщень, в яких вони розташовані.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф для зброї комбінований ЛУКА ГУСТАВ

rating

173088 грн

Ексклюзивний сейф для зброї з зовнішнім оздобленням деревиною виглядає дійсно по-королівськи. Він поєднує у собі сейф для різних видів зброї, аксесуарів до неї, цінностей та документів. Не залишить байдужим справжніх цінителів та колекціонерів зброї, оскільки дозволяє демонструвати колекцію, не відчиняючи сейфу, тим самим залишаючи у безпеці оточуючих.

Новинка

Лука (Україна)

Сейф для зброї МОНТЕ-КАРЛО в шкірі

rating

35820 грн

Сейфи ексклюзивної серії, що відрізняються неординарним дизайном напівопуклих дверей ручної роботи з одобленням шкірою та нестандартною формою електронного замка. Ці сейфи є не тільки наднадійнішим засобом захисту, але й найкращим оздобленням приміщень, в яких вони розташовані.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Компанія «Лука Сейфи» пропонує Вашій увазі українську марку сейфів з обробкою натуральною шкірою і деревом. Представлений модельний ряд інтер'єрних сейфів - це оснащені кодовим електронним замками і декоровані натуральним деревом сейфи-тумби і сейфи для зброї. Ви можете купити готовий сейф в нашому київському магазині (ул.Л.Толстого, 16) або ж в інтернет-магазині, а також, замовити сейф в більш зручному для Вас виконанні. Різноманітність варіантів зовнішньої обробки дозволяє виготовити сейф, який підходить саме для Вашого інтер'єру. Внутрішнє оснащення сейфа також може бути виготовлено за індивідуальним замовленням. Термін виробництва - близько 4 тижнів. На всі моделі інтер'єрних сейфів марки Лука поширюється гарантія заводу-виробника.