Детектори валют

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 LED

rating

648 грн

Детектор валют PRO 12 дозволяє перевірити в УФ-світлі банкноти і різні документи: загальногромадянські і закордонного паспорта, документи на автомобілі, страхові поліси, сертифікати та інше. Підроблений документ або банкнота, виконані на звичайному папері, яскраво люминесцируют в УФ-світлі і легко виявляють себе при перевірці в PRO 12. Банкноти зручно перевіряти як по одній, так і віялом. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового випромінювання PRO 12 LED дозволяє розглянути деталі УФ-образу при будь-якому освітленні.

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 16 LPM LED

rating

1296 грн

Детектор валют PRO 16 LPM LED з ультрафіолетовою детекцією професійного типу відрізняється надійністю і точністю. Його основна перевага - багатофункціональність в поєднанні з невеликим розміром і доступною ціною. Корпус класичного, чорного кольору, за рахунок чого прилад буде доречний практично в будь-якому інтер'єрі. Невеликі розміри дозволяють встановити прилад в будь-якому приміщенні і поверхні, в умовах обмеженого простору - на невеликий стіл або біля каси. Підійде для роботи в супермаркетах, невеликих компаніях, офісах агентств нерухомості, магазинах, АЗС та інших точках, де оператори працюють з готівкою.

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 7 LED

rating

490 грн

Детектор валют PRO 7 LED призначений для перевірки банкнот будь-якої країни світу, а також захищених документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, соціальних карт і ін. Підроблений документ або банкнота, виконані на звичайному папері, яскраво люминесцируют в УФ-світлі і легко виявляють себе при перевірці в PRO 7 LED. Банкноти та документи невеликого формату зручно перевіряти як по одній, так і в пачці. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового випромінювання, чотирьом яскравим УФ-світлодіодів, PRO 7 LED дозволяє детально розглянути деталі УФ-рази перевіряється документа при будь-якому освітленні.

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-12 LPM LED

rating

932 грн

Детектор валют PRO 12 LPM LED призначений для перевірки банкнот будь-якої країни світу, а також захищених документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, соціальних карт і ін. Конструкція приладу дозволяє перевіряти документи формату до А4. Підроблений документ або банкнота, виконані на звичайному папері, яскраво люминесцируют в УФ-світлі і легко виявляють себе при перевірці в PRO 12LPM LED. Банкноти та документи невеликого формату зручно перевіряти як по одній, так і в пачці. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового випромінювання, чотирьом яскравим УФ-світлодіодів, вбудованої 2х лупі, детектор PRO 12LPM LED дозволяє детально розглянути деталі УФ-рази перевіряється документа при будь-якому освітленні.

Новинка

Тайвань

Детектор валют портативний PRO 4P LED

rating

213 грн

Портативний детектор PRO 4P LED для оперативної перевірки всього спектра документів: загальногромадянських і закордонних паспортів, посвідчень, сертифікатів, страхових полісів, та ін. Вбудовані UV-LED мають низьке енергоспоживання, завдяки чому пристрій здатний працювати тривалу кількість часу. Компактний ергономічний корпус, тривала автономна робота роблять цей пристрій ідеальним рішенням для мобільної торгівлі, інтернет-магазинів, служб доставки і таксі.

Новинка

Тайвань

Ультрафіолетовий міні детектор PRO 4P

rating

213 грн

Компактний детектор банкнот PRO 4P. Перевірка: У білому світі, Ультрафіолетова. Компактні розміри і автономне живлення, дозволяють носити PRO 4P з собою. Ці якості роблять його незамінним повсякденним помічником всім тим, хто має контакт з готівкою.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Детектори для перевірки грошей

Вибір детектора банкнот залежить від специфіки і цілей застосування. Детектори валют діляться на дві категорії: переглядові і автоматичні. Переглядові моделі включають ультрафіолетові, інфрачервоні та комбіновані детекції. Ультрафіолетовий детектор валют визначає справжність по різним світловим елементам: нитка, волокно, малюнок, де нанесений УФ-захист. Це найбільш поширений вид детекції. Інфрачервоні - визначають наявність на купюрі метамерной фарби.

ІК детектор банкнот більш точний, тому що підробити інфрачервоний образ досить складно і дорого. Комбіновані моделі поєднують в собі можливості UV і IR детекций, та одночасно можливість перевірити по нижньому білому по світлу, що проходить, і магнітмуго датчику міток. Через більшу кількость параметрів перевірки, вони є більш надійними.

Вибір детектора залежить від обсягу і номіналу готівки, що проходить через касу, а також від бажаного ступеня перевірки. Переглядові детектори валют ідеальні для невеликих магазинів, на ринках, в аптеках, в кіосках. Комбіновані - підійдуть для великих торгових точок, супермаркетів, заправок, пунктів обміну.

Автоматичні детектори банкнот самостійно зчитують захисні ознаки на купюрі, визначаючи справжність. Все, що необхідно - помістити їх в детектор по одній. Результат відобразиться на екрані. Даний вид моделі має високу ступінь точності і виключає людський фактор.