Детектори валют

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12

rating

548 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO 12 дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 12 роблять його одним з ..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 LED

rating

605 грн

Завдяки заміні двох УФ ламп на чотири УФ діода, термін служби лампочки елемента продовжено до трьох років, а також знижено енергоспоживання. Потужність: 12 Вт. Колір чорний...

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 12 PM

rating

672 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO 12 PM дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 12 роблять його одним..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO 4P

rating

245 грн

Компактний детектор банкнот PRO 4P. Перевірка: У білому світі, Ультрафіолетова. Компактні розміри і автономне живлення, дозволяють носити PRO 4P з собою...

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-12LPM

rating

755 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO-12LPM дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO-12LPM роблять його од..

Новинка

Тайвань

Детектор валют PRO-16 LPM

rating

1149 грн

Ультрафіолетовий детектор. Завдяки потужному джерелу ультрафіолетового освітлення PRO 16LPM дозволяє роздивитися деталі УФ-образу банкнот. Простота, надійність та доступність PRO 16LPM роблять його од..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Детектори для перевірки грошей

Вибір детектора банкнот залежить від специфіки і цілей застосування. Детектори валют діляться на дві категорії: переглядові і автоматичні. Переглядові моделі включають ультрафіолетові, інфрачервоні та комбіновані детекції. Ультрафіолетовий детектор валют визначає справжність по різним світловим елементам: нитка, волокно, малюнок, де нанесений УФ-захист. Це найбільш поширений вид детекції. Інфрачервоні - визначають наявність на купюрі метамерной фарби.

ІК детектор банкнот більш точний, тому що підробити інфрачервоний образ досить складно і дорого. Комбіновані моделі поєднують в собі можливості UV і IR детекций, та одночасно можливість перевірити по нижньому білому по світлу, що проходить, і магнітмуго датчику міток. Через більшу кількость параметрів перевірки, вони є більш надійними.

Вибір детектора залежить від обсягу і номіналу готівки, що проходить через касу, а також від бажаного ступеня перевірки. Переглядові детектори валют ідеальні для невеликих магазинів, на ринках, в аптеках, в кіосках. Комбіновані - підійдуть для великих торгових точок, супермаркетів, заправок, пунктів обміну.

Автоматичні детектори банкнот самостійно зчитують захисні ознаки на купюрі, визначаючи справжність. Все, що необхідно - помістити їх в детектор по одній. Результат відобразиться на екрані. Даний вид моделі має високу ступінь точності і виключає людський фактор.