Київ: вул.Л.Толстого, 16, (044) 234-09-20
(044) 234-09-20 +38 068 958-61-99 +38 099 975-84-66

Детектори валют

213 грн.
213 грн.
932 грн.
490 грн.
1 296 грн.
648 грн.

Детектори для перевірки грошей

Вибір детектора банкнот залежить від специфіки і цілей застосування. Детектори валют діляться на дві категорії: переглядові і автоматичні. Переглядові моделі включають ультрафіолетові, інфрачервоні та комбіновані детекції. Ультрафіолетовий детектор валют визначає справжність по різним світловим елементам: нитка, волокно, малюнок, де нанесений УФ-захист. Це найбільш поширений вид детекції. Інфрачервоні - визначають наявність на купюрі метамерной фарби.

ІК детектор банкнот більш точний, тому що підробити інфрачервоний образ досить складно і дорого. Комбіновані моделі поєднують в собі можливості UV і IR детекций, та одночасно можливість перевірити по нижньому білому по світлу, що проходить, і магнітмуго датчику міток. Через більшу кількость параметрів перевірки, вони є більш надійними.

Вибір детектора залежить від обсягу і номіналу готівки, що проходить через касу, а також від бажаного ступеня перевірки. Переглядові детектори валют ідеальні для невеликих магазинів, на ринках, в аптеках, в кіосках. Комбіновані - підійдуть для великих торгових точок, супермаркетів, заправок, пунктів обміну.

Автоматичні детектори банкнот самостійно зчитують захисні ознаки на купюрі, визначаючи справжність. Все, що необхідно - помістити їх в детектор по одній. Результат відобразиться на екрані. Даний вид моделі має високу ступінь точності і виключає людський фактор.

Читати повністюЗгорнути

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтеся з нашою  політикою конфіденційності